Levanduľový obchod - Naša levanduľa

 Hľadaj na stránke 
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Predávame výhradne levanduľu z vlastného zberu. Pôvod zberu: Slovensko. Celý zber z roku 2015 je už vypredaný. Zber roka 2016 sa predpokladá približne v júni 2016. U sadeníc začíname s predajom v mesiaci apríl. Ďakujeme za pochopenie.

 
 

Obchodné podmienky

Ak ste tu prvý krát  prosím prečítajte si obchodné podmienky TU

Predaj rezaných kvetov je dostupný v čase zberu, zväčša v júni - júli, niektoré druhy aj v auguste. Termín zberu záleží od počasia. POZOR z dôvodu obmedzeného množstva ponúkame čerstvo rezané kvety iba s možnosťou našej donášky do KE a blízkeho okolia. Tento rok neexpedujeme v balíku živé kvety.

Kytica levandúľ / malá (Lavandula Angustifolia Felice)

Kytica levandúľ / malá (Lavandula Angustifolia Felice)

Kytica čerstvých levandúľ. (Lavandula Angustifolia Felice). Výška so stonkou cca 20-35 cm. Hmotnosť cca 200 gr. za čerstva.

1,25 €(Vrátane DPH) Vložiť

Kytica levandúľ / malá (Lavandula X Intermedia)

Kytica čerstvých levandúľ. (Lavandula X Intermedia). Výška so stonkou cca 48-52 cm. Hmotnosť čerstvo rezaných kvetov so stonkou a cca 240 gr. Ponuka čerstvých kvetov je časovo obmedzená počas obdobia zberu cca jún - júl.

1,05 €(Vrátane DPH) Vložiť

Kytica levandúľ / veľká (Lavandula X Intermedia)

Kytica čerstvých levandúľ. (Lavandula X Intermedia). Výška so stonkou cca 48-52 cm. Hmotnosť čerstvo rezaných kvetov 480 gr. Ponuka čerstvých kvetov je časovo obmedzená počas obdobia zberu cca jún - júl.

1,90 €(Vrátane DPH) Vložiť

S T R A N A     1   2

Najpredávanejší tovar


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky